Promocja

Unikalny wynajem długoterminowy

Niska rata i przejrzyste warunki

Nowa gama Tipo zyskała jeszcze bardziej dynamiczny i sportowy charakter. Odważny design i jeszcze lepsza technologia pozwalają Ci w pełni skupić się na komforcie jazdy i podróżować w wyjątkowym stylu Tipo.

Wybierz jeden z kilku dostępnych wariantów wyposażenia nowego Tipo: Classic, Tipo, City Life, Life, City Sport, City Cross lub Cross.

Odkryj nowe multimedia na pokładzie i stylowe detale:
- Zaawansowane systemy bezpieczeństwa
- System multimedialny z dotykowym ekranem 10,25” kompatybilny z usługami Apple CarPlay i Android Auto™
- Kolorowy 7” wyświetlacz komputera pokładowego TFT
- Nowe światła Full LED
- Nowe 18” felgi aluminiowe z diamentowym szlifem
- Nowe logo i przedni grill
- Bezprzewodowa ładowarka do smartfona

Od teraz nowy Fiat Tipo jest dostępny w atrakcyjnym wynajmie Smart Renting już od 499 zł netto/mies.

Smart Renting to unikalny program wynajmu dla osób prowadzących indywidualną działalność gospodarczą. Przejrzyste warunki oferty pozwalają poznać wartość sprzedaży samochodu już w momencie zawarcia umowy. Zyskujesz również możliwość pierwokupu samochodu po zakończeniu umowy wynajmu.

•Okres wynajmu 48 miesięcy
•20% wpłaty własnej
•Limit 20 000 km rocznie
•Assistance, samochód zastępczy i ubezpieczenie OC zawarte w racie
•Możliwość pierwokupu samochodu po zakończeniu umowy
•Elastyczna formuła: po zakończeniu umowy decydujesz, czy przejmujesz samochód na własność, wybierasz nowe auto lub je zwracasz

Skonfiguruj swojego nowego Fiata Tipo, sprawdź samochody dostępne od ręki lub znajdź najbliższego dealera Fiata.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń już teraz

Wynajmujący: Leasys Polska Sp. z o.o. Wynajem Smart Renting jest skierowany wyłącznie do przedsiębiorców. Rata wynajmu 499 PLN netto dotyczy samochodu Fiat Tipo Sedan Classic 1.4 95 KM w umowie na 48 miesięcy, z limitem 20 000 km rocznie, wpłata własna 20% ceny katalogowej. W podanej racie zawarte są ubezpieczenie OC, usługa Assistance wraz z samochodem zastępczym. Zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności finansowej klienta. Akcja ograniczona w czasie. Szczegóły akcji są dostępne u autoryzowanych dealerów Fiat. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu oraz opcje jego wyposażenia mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska oraz dostępnych konfiguracji i dodatkowo płatnych opcji dostępne u dealerów sieci Fiat.