Jeep Wrangler Unlimited

zł 219 100
Modele

AKTUALNE PROMOCJE

Zobacz aktualne promocje:

Benzyna - Diesel
200 - 284 KM / 147 - 209 kW
10,8 - 16,1 (l/100Km)
5
Euro6d-TEMP
Automatyczna

Szczegóły

Informacje o modelu

Każdy najmniejszy detal wykonany jest z najwyższą starannością, aby nawet najkrótsza podróż zapewniała największą przyjemność z prowadzenia i niespodziewany komfort. Precyzyjnie wykonane szczegóły łączą formę z funkcjonalnością. Począwszy od tradycyjnych okrągłych reflektorów i markowego siedmioszczelinowego grila przedniego, poprzez zewnętrzne zawiasy umieszczone na masce silnika i drzwiach a skończywszy na miękkich wykończeniach wnętrza i srebrnych detalach na desce rozdzielczej, Jeep Wrangler Unlimited łączy w sposób inteligentny funkcjonalność i wygodę.
Poddaj się jego urokowi i historii.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Stylistyka

Klasyczny siedmioszczelinowy grill przedni, okrągłe reflektory, trapezoidlane nadkola, prostokątna pionowa przednia szyba, kute zawiasy maski silnika i opuszczana szyba przednia, to niepowtarzalne charakterystyczne elementy modelu Jeep® Wrangler Unlimited, właściwe dla jego wizerunku 'twardego i czystego w formie'. Zawiasy wyjmowanych drzwi i szyby przedniej nadają mu wygląd techniczny, nowoczesny i wyjątkowy. Szyba przednia jest nachylona w sposób umożliwiający zmniejszenie oporu powietrza i poprawę izolacji akustycznej we wnętrzu kabiny. Ponadto, połączenie między szybą przednią i dachem zostało zaprojektowane w celu lepszego przepływu powietrza, zmniejszenia szumów wiatru i poprawy ochrony przed czynnikami atmosferycznymi. Design o czystych i zdecydowanych liniach ze zwróceniem szczególnej uwagi na montaż i wykończenie.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Wnętrze

Wnętrze Jeepa Wranglera Unlimited wyróżnia się zaokrąglonymi liniami, a nowe wysokiej jakości materiały oraz precyzyjne wykończenie nadaje kabinie komfortowy i elegancki wygląd. Funkcjonalność i przytulność wnętrza stanowi mocne DNA modelu Jeep® Wrangler Unlimited. Przednie siedzenia są przytulne i mają anatomiczny kształt, a wysokość siedzenia kierowcy jest regulowana. Motyw krzywizny deski rozdzielczej, konsoli centralnej, schowka i podłokietników w drzwiach zapewniają większą ergonomię i wygodę bezkompromisu. System Tip & Slide ułatwia przesuwanie do przodu i składanie przednich foteli zapewniając wygodny dostęp do tylnej części kabiny. Pomiędzy przednimi fotelami znajduje się podłokietnik z zamykanym schowkiem, w którym dostępne jest gniazdko 12 V i gniazdo USB, a z przodu i z tyłu schowka zamontowano uchwyty na kubki. Bogate wyposażenie standardowe obejmuje we wszystkich wersjach min. komputer pokładowy, kierownice z przyciskami sterowania systemem audio, komputerem i tempomatem, automatyczną klimatyzację.

 

Siedzenia są pokryte czarną tkaniną Black w wersji Sport i Rubicon. Dodatkowo na siedzeniach wersji Rubicon znajduje się wyszyte na oparciach logo Rubicon. Do wersji Sahara jest dostępna ekskluzywna tapicerka z czarnej skóry Black z logo Sahara na oparciach oraz podgrzewanie przednich foteli. 

 

W kabinie dominują elementy okrągłe i powierzchnie o zaokrąglonych liniach, które tworzą wrażenie harmonii i stylu. Deska rozdzielcza została zaprojektowana całkowicie na nowo żeby zaoferować bardziej płynne, otulające linie. Wszystkie elementy sterowania na konsolii centralnej są ergonomiczne i łatwo dostępne. Cztery analogowe wskaźniki w panelu instrumentów nadają desce wygląd ekstremalnie techniczny. Ponadto, komputer pokładowy EVIC, w wyposażeniu standardowym wszystkich wersji, pozwala na wyświetlenie szeregu informacji dodatkowych takich jak temperatura zewnętrzna, kompas, średnie zużycie paliwa, zasięg na zbiorniku paliwa, czas podróży. Kierownica z wbudowanymi przyciskami pozwala z łatwością zarządzać tempomatem, systemem audio, systemem głośnomówiącym Bluetooth UConnect®. 

 

Obszerna przestrzeń do twojej dyspozycji, na bagaże i wszystko to co jest potrzebne w podróży. Wrangler może się pochwalić przestrzenią ładunkową o pojemności do 935 litrach ze złożonym oparciem kanapy tylnej. 

 

Pomimo swobody prowadzenia na świezym powietrzu, istnieje bezpieczne miejsce do przechowywania Twoich drobiazgów zamykane na kluczyk. Wyjmowana popielniczka może pełnić funkcję dodatkowego schowka na drobiazgi. W schowku pod podłokietnikiem jest wystarczająco miejsca na odtwarzacz MP3, aparat fotograficzny, tablet i inne przedmioty. 

 

Zmień łatwo i wygodnie przestrzeń we wnętrzu twojego Wranglera Unlimited dzięki składanemu oparciu kanapy tylnej i zrób miejsce na wszystko czego potrzebujesz. 

 

Dwustronna mata bagażnika chroni wykładzinę bagażnika, natomiast schowek pod podłogą bagażnika, którego otwarcie jest blokowane drzwiami bagażnika, pozwala przechowywać wartościowe przedmioty. Pod podłogą znalazło się również specjalne miejsce do przechowywania śrub i nakrętek po zdemontowaniu drzwi i twardego dachu.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Technologia

System Uconnect™ ułatwia prowadzenie samochodu i pozwala kierowcy na sterowanie funkcjami bez odrywania wzroku od drogi i rąk od kierownicy. Korzystając z poleceń głosowych, możesz wybierać stacje radiowe i wykonywać połączenia telefoniczne. Rozmowa przez telefon w trakcie jazdy nigdy nie była tak łatwa i bezpieczna. Uconnect™ Phone to aktywowany głosem system łączności, który pozwala prowadzić rozmowy praktycznie bez użycia rąk przez kompatybilny telefon z funkcją Bluetooth®. 
System Uconnect™ zapewnia użytkownikom kilka sposobów dostępu do źródeł sygnału audio. System odtwarza płyty CD/DVD oraz pliki MP3, posiada również zdalny port USB, dodatkowe gniazdo wejściowe AUX, pamięć na dysku twardym, pozwala też na wykonywanie poleceń głosowych oraz przesyłanie strumieniowe dźwięku w technologii Bluetooth®. 
Uconnect™ oferuje również zaawansowane funkcje nawigacji GPS i wprowadzania celu podróży w formie poleceń głosowych. Dzięki prostym zapytaniom łatwo odnajdziesz restaurację, lotnisko, muzeum albo sklep.


Wysokiej klasy system nagłośnienia z 7 głośnikami pozwala uzyskać realistyczne wrażenia dźwiękowe dzięki zastosowaniu 460-watowego wzmacniacza, 2 głośników wysokotonowych, głośnika niskotonowego 8 × 12", 4 głośników 6,5", w tym 2 głośniki umieszczone w górnym panelu. Marka Alpine znana jest z produktów charakteryzujących się doskonałą równowagą tonalną i rozdzielczością dźwięku. 
Poznaj nowe oblicze inżynierii dźwięku (wyposażenie standardowe w wersjach Sahara i Rubicon).

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Osiągi i bezpieczeństwo

SILNIKI BENZYNOWE:

 

PENTASTAR V6 3.6L / 284 KM z napędem 4x4 Command-Trac reduktor 2,72:1 – Skrzynia 5-stopniowa automatyczna

 

PENTASTAR V6 3.6L / 284 KM z napędem 4x4 Rock-Trac reduktor 4,0:1 – Skrzynia 5-stopniowa automatyczna


SILNIKI DIESLA:

 

2.8 CRD / 200 KM z napędem 4x4 Command-Trac reduktor 2,72:1 – Skrzynia 5-stopniowa automatyczna

 

2.8 CRD / 200 KM z napędem 4x4 Rock-Trac reduktor 4,0:1 – Skrzynia 5-stopniowa automatyczna
 

SYSTEMY:

 

Jeep® Wrangler Unlimited jest wyposażony w przednie zawieszenia ze sztywną osią DANA 30 (DANA 44 o podwyższonej wytrzymałośći w wersji Rubicon) z 5 punktami mocowania z wahaczami wzdłużnymi, sprężynami śrubowymi i drążkiem stabilizatora. 
Zawieszenia tylne ze sztywną osią DANA 44 również posiada pięc punktów mocowania, ale wahacze wzdłużne są zamontowane po zewnetrznej stronie ramy, a spręzyny wewnątrz aby umożliwić umieszczenie zbiornika paliwa w części centralnej.

 

System napędu 4x4 Command-Trac® drugiej generacji z 2-biegową skrzynią rozdzielczą i możliwością załączania 4X4 w czasie jazdy “SHIFT-ON-THE-FLY”. System napędu pozwala wybrać żądany typ napędu w dowolnym momencie, w zależności od warunków jazdy i dla obniżenia zużycia paliwa. 

 

System napędu 4x4 Rock-Trac® i blokady mostów Tru-Lok®

 

Active Sway Bar System (ASBS) zapobiegający oderwaniu koł przednich od podłoża i zapewniąjący najlepszą trakcję w trudnym terenie.

 

System monitorowania ciśnienia kół (TPM): sygnalizuje ewentualne za niskie cisnienia kół, wyposażenie seryjne wszystkich wersji.

 

Asystenet zjazdu (HDC) działający z reduktorem terenowym, utrzymujący wybraną prędkości zajazdu już od 1,6 km/h.

 

Asystent ruszania pod górę (HSA) zapewnia kierowcy niezbędny czas na puszczenie hamulca i naciśnięcie pedału gazu gwarantując płynne ruszenie pod górę bez staczania się pojazdu do tyłu.

 

System ESC, na który składają się

  • System wspomagania hamowania awaryjnego BAS (Brake Assist System), który w razie wykrycia sytuacji gwałtownego hamowania przez kierowcę powoduje wzrost ciśnienia w układzie hamulcowym i maksymalne skrócenie drogi hamowania.

  • System kontroli trakcji TCS (Traction Control System), który identyfikuje poślizg kół i redukuje moc silnika.

  • System ERM (Electronic Roll Mitigation), który wykorzystuje dane z ESC aby wykryć ryzyko potencjalnego wywrócenia się pojazdu i interweniuje dozując siłę hamowania na pojedyncze koła.

  • Brake Lock Differentials (BLD), który przychamowuje ślizgające się koło, przekazując moment obrotowy na koło które zachowało przyczepność. System wyposażony jest w ustawienie kalibrowane do jazdy w terenie, aktywowane automatycznie po załączeniu reduktora terenowego (4Lo).

 

BEZPIECZEŃSTWO:


Zaprojektowany aby zagwarantować wysoki poziom ergonomii, zapobiegać wypadkom i chronić pasażerów w przypadku zderzenia, Jeep® Wrangler Unlimited jest wyposażony w liczne systemy bezpieczeństwa i ochrony. 

 

W przypadku zderzenia, system reakcji powypadkowej EARS ułatwia akcję ratunkową włączając automatycznie światła zewnętrzne i odblokowując zamki drzwi po aktywowaniu poduszek powietrznych. System blokuje również pompę paliwową aby odciąć zasilanie silnika. 

 

Wielostopniowe przednie poduszki powietrzne wykorzystują ładunki z dwoma etapami aktywacji, aby zagwarantować odpowiedni poziom napełnienia w zależności od stopnia uderzenia. Technologia wielostopniowa powoduje, że poduszki powietrzne abasorbują siły które działają w czasie zderzeń czołowych, zmniejszając jednocześnie ryzyko uszkodzeń ciała w czasie kolizji zachodzących przy niskich prędkościach. Opcjonalnie dostępne są również boczne fotelowe przednie poduszki powietrzne jako dodatkowa ochrona przy uderzeniach bocznych. 

 

Przednie 3-punktowe pasy bezpieczeństwa o regulowanej wysokości z napinaczami i ogranicznikami siły napięcia, są wyposażone w system BeltAlert po stronie kierowcy informujący o niezapiętych pasach. 

 

Immobilizer silnika Sentry Key to zabezpieczenie przedą kradzieżą - użycie niewłaściwego kluczyka do rozruchu silnika powoduje zatrzymanie jego pracy po upływie kilku sekund.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Przetestuj
Nadal nie jesteś zdecydowany? Przetestuj!
Kup
Wybrałeś samochód? Kup już teraz lub poproś o ofertę.
Sfinansuj
Zapoznaj się z oferowanymi sposobami finansowania.

Wyposażenia